T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI – SPOR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET BAYKAN MALATYA 25 BİN KİŞİLİK ARENA STADI İNŞAATINI ZİYARET ETTİ. – 28.08.2013

SPOR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET BAYKAN SPOR GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI TAMER TAŞPINAR VE DURSUN TÜRK VE MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ MUSTAFA SADİ FINDIKLI VE BERABERİNDEKİ YETKİLİLER İLE BİRLİKTE, TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) TARAFINDAN İHALE EDİLEN HOLDİNGİMİZ ŞİRKETLERİNDEN İLSAN İNŞAAT LTD.ŞTİ. TAAHHÜDÜ ALTINDA YAPIMI DEVAM ETMEKTE OLAN 25 BİN KİŞİLİK MALATYA ARENA STADYUM İNŞAATI ALANINDA İNCELEME YAPARAK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI.

ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİ ALAN SAYIN MEHMET BAYKAN, ” SABAH ERKEN SAATLERDE YAPIMI DEVAM EDEN 25 BİN KİŞİLİK STADYUM İNŞAATIMIZI ZİYARET ETTİLER. STAT İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNAN SPOR GENEL MÜDÜRÜ MEHMET BAYKAN, YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI. HAFTA SONU OLMASINA RAĞMEN İNŞAATTA YAPIM ÇALIŞMASININ HIZLA DEVAM ETTİĞİNİ GÖREN BAYKAN, STADIN BİR AN ÖNCE TAMAMLANARAK, HALKIN HİZMETİNE AÇILMASINI İSTEDİ.

BAYKAN BURADA YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “TESİSLERİMİZİN YAPIMI HAFTA SONU OLMASINA RAĞMEN ARALIKSIZ SÜRÜYOR. BU TESİSLERİMİZİ BİR AN ÖNCE HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇMAK İSTİYORUZ. ÜLKEMİZİN 4 BİR YANINDA TESİSLERİMİZ HIZLA YÜKSELİYOR. BU DA BİZLERİ ÇOK MUTLU EDİYOR” DEDİ.

SPOR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET BAYKAN, İNCELEMENİN ARDINDAN STADYUM İNŞAATINDAKİ ÖZENLİ VE HIZLI ÇALIŞMALARIMIZDAN DOLAYI ŞİRKETİMİZ ÇALIŞANLARINA TEBRİKLERİNİ İLETEREK, ŞANTİYE SAHASINDAN AYRILMIŞLARDIR.