SİLVAN BARAJI İNŞAATINDA KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI. 22.04.2013

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALE EDİLEN VE HOLDİNGİMİZ ŞİRKETLERİNDEN İLCİ İNŞAAT A.Ş İLE YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN OLUŞTURULAN İŞ ORTAKLIĞI TAAHHÜDÜNDE KALARAK SÖZLEŞMESİ İMZALANDIKTAN SONRA YAPIMINA BAŞLANAN SİLVAN BARAJI İNŞAATI’NIN TEMEL ATMA TÖRENİ,ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN PROF.DR VEYSEL EROĞLU, MALİYE BAKANIMIZ SAYIN MEHMET ŞİMŞEK, KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN CEVDET YILMAZ VE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANIMIZ SAYIN MEHDİ EKER’İN KATILIMIYLA 4 MAYIS 2012 TARİHİNDE YAPILMIŞTI.

10-12 NİSAN 2013 TARİHLERİNDE DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HEYETİ TARAFINDAN BARAJ İNŞAATINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLUP, AKABİNDE İSE DSİ 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE 2.KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.

KOORDİNASYON TOPLANTISINA, DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADINA, BÖLGE MÜDÜRÜ OKAN BAL, BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILARI SADULLAH SEVEN, ABDURRAHİM KARTAL VE FIRAT TUTŞİ, ŞUBE MÜDÜRLERİ EROL TAŞ, SIRRI BÜYÜKPOLAT, NECDET DEMİR VE BÖLGE KONTROLLUK TESKİLATI. DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADINA DSİ BARAJLAR VE HES DAİRESİ BAŞKAN YARDIMCISI TUNCER DİNÇERGÖK, JEOTEKNİK HİZMETLER VE YAS DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI DR.NURETTİN PELEN, YOL ŞUBE MÜDÜRÜ MUHARREM ÇAĞLANCI, BARAJ TEMEL MÜHENDİSLİĞİ ŞUBE MÜDÜRÜ HÜSEYİN KÜSMEZ VE GENEL MÜDÜRLÜK KONTROLLUK TEŞKİLATI KATILMIŞLARDIR.

KOORDİNASYON TOPLANTISINDA FİRMAMIZI, BARAJLAR KOORDİNATÖRÜ OSMAN NÜVİT AKKOR, ÖNDER ÖZEN VE PROJE MÜDÜRÜ NURİ AKYOL TEMSİL ETMİŞLERDİR.