SİLVAN BARAJI İNŞAATI 6.KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI. – 07.08.2014

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İHALE EDİLEN VE HOLDİNGİMİZ ŞİRKETLERİNDEN İLCİ İNŞAAT A.Ş İLE YÜKSEL İNŞAAT A.Ş. TARAFINDAN OLUŞTURULAN İŞ ORTAKLIĞI TAAHHÜDÜNDE KALARAK SÖZLEŞMESİ İMZALANDIKTAN SONRA YAPIMINA BAŞLANAN SİLVAN BARAJI İNŞAATI’NIN TEMEL ATMA TÖRENİ,ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN PROF.DR VEYSEL EROĞLU, MALİYE BAKANIMIZ SAYIN MEHMET ŞİMŞEK, KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN CEVDET YILMAZ VE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANIMIZ SAYIN MEHDİ EKER’İN KATILIMIYLA 4 MAYIS 2012 TARİHİNDE YAPILMIŞTI.

07 AĞUSTOS 2014 TARİHİNDE DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HEYETİ TARAFINDAN DSİ 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE SİLVAN BARAJI İNŞAATI 6.KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.

KOORDİNASYON TOPLANTISINA, DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADINA DSİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ALİ RIZA DİNİZ, PROJE VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANI ALİ KILIÇ, JEOTEKNİK HİZMETLER VE YAS DAİRE BAŞKANI ALİ FARUK ÖZTEN, BARAJLAR VE HES DAİRESİ BAŞKAN YRD. TUNCER DİNÇERGÖK, PROJE VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKAN YARDIMCISI ŞADİYE YALÇIN, JEOTEKNİK HİZMETLER VE YAS DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI DR.NURETTİN PELEN, EMLAK KAMULAŞTIRMA DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI ALİ KILIÇ ÖZBEK, ŞUBE MÜDÜRLERİ HÜSEYİN KÜSMEZ, DR.HAYREDDİN ERŞAN, ORHAM ERBİZ VE DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADINA, BÖLGE MÜDÜRÜ YUNUS ALGIN, BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILARI HASAN KILIÇ, SADULLAH SEVEN, ABDURRAHİM KARTAL VE VEYSİ KANAT, ŞUBE MÜDÜRLERİ EROL TAŞ, SIRRI BÜYÜKPOLAT, AHMET SEZER, NECDET DEMİR KATILMIŞLARDIR.

KOORDİNASYON TOPLANTISINDA FİRMAMIZI, YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SERDAR YILDIZ, ÖNDER ÖZEN VE PROJE MÜDÜRÜ TEMSİL ETMİŞLERDİR.