“İLTAŞ MARBLE” İZMİR 19. MARBLE –ULUSLARARASI DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİ FUARINDA.-03.04.2013

HOLDİNGİMİZ MADENCİLİK SEKTÖRÜ İŞTİRAKLERİNDEN “İLTAŞ MARBLE” FİRMASI BU YIL 19.DÜZENLENEN “İZMİR 19. MARBLE –ULUSLARARASI DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİ FUARI’NA” KATILMIŞTIR.

 

İZFAŞ TARAFINDAN DÜZENLENEN VE SEKTÖRÜNDE BİR DÜNYA MARKASI OLARAK KABUL EDİLEN  MARBLE – ULUSLARARASI DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI, 19. KEZ TÜM DÜNYAYA “MERHABA” DEDİ.

FUARA 42 YABANCI ÜLKEDEN, ABD, ALMANYA, BELÇİKA, BREZİLYA, KANADA, ÇİN, MISIR, FRANSA, YUNANİSTAN, HONG KONG, HİNDİSTAN, IRAK, İRAN, İTALYA, İSPANYA, JAPONYA, KKTC, KORE, KUZEY İRLANDA, LİBYA, MAKEDONYA, MAURİTİUS, UMMAN, POLONYA, PORTEKİZ, KATAR, ROMANYA, RUSYA, SAN MARİNO, SURİYE, İSVEÇ, HOLLANDA, BAE, UKRAYNA, BİRLEŞİK KRALLIK, ÜRDÜN, ÇEK CUMHURİYET, TAYVAN’DAN FİRMALAR KATILMIŞTIR.

İLTAŞ MARBLE FUARA; BURDUR BEJİ VE KARAMAN TRAVERTEN İLE KATILMIŞ OLUP STANDIMIZ KATILIMCILARIN YOĞUN İLGİSİNE UĞRAMIŞTIR. STANDIMIZI ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI SAYIN DR.SELAHATTİN ÇİMEN, MADEN İŞLERİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN M.HAMDİ YILDIRIM VE 57 BİN KİŞİ ZİYARET ETMİŞ OLUP, ÖZELLİKLE BURDUR BEJİ’NE OLAN İLGİ VE YOĞUN SİPARİŞ TALEBİ OLMUŞTUR.