İLCİ ÇİÇEKDAĞI TARIM İŞLETMESİ NTVHABER’DE-17.01.2014

HOLDİNGİMİZ İŞTİRAKLERİNDEN “İLCİ ÇİÇEKDAĞI TARIM İŞLETMESİ” ÜLKEMİZİN TARIM SEKTÖRÜNDEKİ BİRÇOK İLKİ YAŞATAN TESİS OLMA ÖZELLİĞİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEMİŞTİR.

DAHA EVVEL GERÇEKLEŞTİRDİĞİ “İLKLER” İLE TARIM SEKTÖRÜNÜN ÖRNEK KURULUŞLARINDAN OLAN “İLCİ ÇİÇEKDAĞI TARIM İŞLETMESİ” İLK ÖZEL SULAMA GÖLETİ OLAN, İLK ÖZEL YEM FABRİKASI OLAN, İLK ÖZEL METEOROLOJİ GÖZLEM İSTASYONU OLAN İŞLETME, İLK ÖZEL BİYOGAZ TESİSİ OLAN TARIM İŞLETMESİ ÖZELLİĞİNİ DE EKLEYEREK, TARIM SEKTÖRÜNDE ÖNCÜLÜK ETTİĞİ BİRÇOK KONU DA OLDUĞU GİBİ BU ALANDA DA SEKTÖRE ÖNDERLİK YAPMIŞTIR. HALİHAZIRDA 250 Kwh ELEKTRİK ENERJİSİ VE 290 Kwh ISI ENERJİSİ ÜRETİMİ YAPILMAKTA OLAN BİOGAZ TESİSİ ÜLKEMİZDE KURULMUŞ İLK MODERN BİOGAZ TESİSİ OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIMAKTADIR.

BU SEBEPLE ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ HABER KANALI OLAN “NTV” TARAFINDAN İLCİ TARIM İŞLETMESİNDE KURULU BU BİOGAZ TESİSİ “ÖRNEK PROJE” OLARAK HABERLEŞTİRİLMİŞ VE NTV EKRANLARINDA YAYINLANAN BÜTÜN SAAT BAŞI HABER PROGRAMLARINDA İŞLETMEMİZDE YAPILAN BU HABER VE RÖPORTAJLAR YAYINLANMIŞTIR.

http://video.ntvmsnbc.com/#hayvansal-atiktan-elektrige.html