İLCİ İNŞAAT A.Ş teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.Yurtiçi ve yurtdışında sizlere daha İyi hizmet ve bilgi vermek İçin WEB sayfamız yenilen­miştir. Yeni WEB sayfamızda İLCİ HOLDING ve İLCİ İNŞAAT A.Ş HAKKINDAKİ en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.

1986 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan İLCİ İNŞAAT A.Ş. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak Ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız; 1986 yılında Muş ilinde, İLCİ İNŞAAT KOLL. ŞTİ. ünvanıyla bir aile şirketi olarak kurulmuş, sektördeki hızlı büyümesine paralel olarak 1995 yılında Anonim Şirket unvanını almıştır. Geçen bu süre içerisinde firmamız inşaat sektörünün değişik alanlarında gösterdiği gelişmeler ile daha kapsamlı bir yapıya ulaşmış, bugün sekizi Anonim şirket olmak üzere onsekiz firmayı bünyesinde barındıran bir şirketler grubu konumuna gelmiştir.

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile başlayan firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük su işleri yatırımlarının oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmektedir.

İLCİ İNŞAAT A.Ş. yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; sulama yapılarından baraj inşaatlarına, bina inşaatlarından kentsel altyapı inşaatlarına, yol inşaatlarından endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir.