DSİ Genel Müdürümüz Sayın Ali Rıza Diniz Başkanlığında Şanlıurfa Sulama Projeleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı. – 26.04.2016

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ALİ RIZA DİNİZ 26.04.2016 TARİHİNDE YAPTIĞI ŞANLIURFA ZİYARETİ KAPSAMINDA ŞANLIURFA İLİNDE YAPIMI DEVAM ETMEKTE OLAN DSİ YATIRIMLARI İLE İLGİLİ OLARAK BİR KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPMIŞ OLUP, TOPLANTIDA HOLDİNGİMİZE BAĞLI ŞİRKETLERİN ŞANLIURFA İLİNDE YAPIMI TAMAMLANAN VE DEVAM EDEN İŞLERİ İLE İLGİLİ GEREKLİ SUNUMLAR YAPILMIŞ OLUP, 2016 YILI İÇERİSİNDE BELİRLENECEK PRENSİPLER DAHİLİNDE, İZLENECEK YOL HARİTASI VE İŞ PROGRAMI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER YAPILMIŞTIR.

ŞANLIURFA İLİNE SAYIN BAŞBAKANIMIZ PROF.DR. AHMET DAVUTOĞLU’NUN TALİMATLARI İLE İNTİKAL EDEN SAYIN ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ PROF.DR. VEYSEL EROĞLU, GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANIMIZ SAYIN FARUK ÇELİK VE ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANIMIZ SAYIN BERAT ALBAYRAK İLE BİRLİKTE TEŞRİF EDEN GENEL MÜDÜRÜMÜZE BU SEYAHATİNDE PROJE VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANI SAYIN KAYA YILDIZ’DA EŞLİK ETMİŞLERDİR.

 

TOPLANTIDA DSİ ŞANLIURFA 15.BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZ KASAP VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ YETKİLİLERİ DE HAZIR BULUNMUŞ OLUP, FİRMAMIZI YÖNETİM KURULU ÜYESİ SERDAR YILDIZ VE SULAMA PROJELERİ KOORDİNATÖRÜ ARDA BERK TEMSİL ETMİŞLER VE DEVAM EDEN İŞLER HAKKINDA GEREKLİ DEĞERLENDİRMELER YAPILMIŞTIR.