ARTVİN – ERZURUM DEVLET YOLU 3.KISIM İKMAL İNŞAATI İŞİNİN GEÇİCİ KABUL İŞLEMLERİ BAŞLADI. – 26.11.2014

HOLDİNGİMİZ ŞİRKETLERİNDEN İLCİ İNŞAAT A.Ş.’NİN TAAHHÜDÜ ALTINDA YAPIMI TAMAMLANAN VE DAHA EVVEL CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN BİRİNCİ KISMININ BİZZAT AÇILIŞI YAPILAN “ARTVİN – ERZURUM DEVLET YOLU 3.KISIM İKMAL İNŞAATI” İŞİNDE GEÇİCİ KABUL ÇALIŞMALARI 21 KASIM 2014 TARİHİ İTİBARİYLE BAŞLAMIŞTIR. BİR HAFTA SÜRMESİ PLANLANAN KABUL İŞLEMLERİNİN TAMALANMASI İLE YOL DSİ 26.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İŞLETİLMEK ÜZERE KGM 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE DEVİR EDİLECEKTİR.

ÜLKEMİZİN EN ZORLU COĞRAFİ ŞARTLARININ BULUNDUĞU YÖRELERDEN BİRİ OLAN ÇORUH HAVZASINA PARALEL BİR ŞEKİLDE İLERLEYEN YOL İNŞAATININ SÖZLEŞME KAPSAMINDA BULUNAN 2240 METRE UZUNLUĞUNDAKİ TÜNELLER VE BETON KAPLAMALARI, 753 METRE UZUNLUĞUNDAKİ 4 ADET VİYADÜK, ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI, YÜKSEKLİĞİ 45 METREYİ BULAN BETONARME DUVAR İMALATLARININ KALAN İŞLERİ YAPILMIŞTIR.

KABUL İŞLEMLERİ SIRASINDA, GEREK ARTVİN DSİ 26.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, KGM TRABZON 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARINDAN OLUŞAN KABUL HEYETİ ÜYELERİ VE GEREKSE DE YOL HİZMETİNDEN FAYDALANACAK VATANDAŞLARIMIZ TARAFINDAN İŞİN KALİTESİ TAKDİR EDİLMİŞ VE FİRMAMIZ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİLMİŞTİR.